Јапонец нападнат на плоштад „Македонија“

Loading...

На 30.04.2021 во 16.15 часот било пријавено дека околу 15.30 часот, пред угостителски објект на плоштад „Македонија“, И.К.(37) од Јапонија бил физички нападнат од едно лице, информира МВР.
Се работи на расчистување на случајот.

loading...
Loading...