Ја изневерувал додека била бремена, а го уловила со другарка од сестра ѝ – одлуката која ја донела сега докажува дека сè уште го сака

Loading...

Популарната убавица и една од членовите на кланот кардашијан-Џенер, на својот поранешен партнер кој ја изневерил повеќе пати наводно сака да му роди уште едно дете.
Томпсон првпат ја изневрил Клои додека таа била бремена со нивната ќерка Тру. Тогаш на интернет се појавиле снимки на кои се гледа непозната девојка како излегува од станот на кошаркарот со скапоцена чанта во раката.
Клои решила да премине преку тоа неверство, но потоа следело нешто многу полошо, ја изневерил со најдобрата другарка на нејзината сестра Кајли, Џордин Вуд.


Тогаш таа била скршена и го напуштила, а како што и двајцата изјавиле останале во многу добри односи поради нивната заедничка ќерка.
По раскинувањето Томпсон на Инстаграм ја коментирал речиси секоја фотографија на Клои, а неименуван звор за списанието „People“ изјавил дека Клои сака да се смири со поранешното момче за да му роди уште едно дете.


„Отсекогаш сакаше да биде мајка. Тру го иполни целиот нејзин живот, но исто така и е цврста врска помеѓу неа и Томпсон која повторно ги зближи. Таа изјавила дека сака уште едно бебе, а многу е веројатно дека повротно сака тоа да го направи со кошаркарот“ – изјавил изворот за странското списание, а фановите коментирале дека е очигледно дека љубовта меѓу нив двајца е сè уште присутна.

loading...