Ја натепал мајка му, а и полицаецот кој дошол да го приведе

На 31.03.2023 во 23,40 часот во Штип од полициски службеници од СВР Штип е лишен од слобода Е.А.(38) од Штип, затоа што околу 23.30 во семејниот дом во Штип, по … Продолжи со читање Ја натепал мајка му, а и полицаецот кој дошол да го приведе