Ја прекрил тетоважата со нејзиното име и ја изневерувал со кој стигнел- ова е сопругата од која се разведе Огнен Врањеш

Фудбалерот Огнен Врањеш официјално се разведе од својаттета сопруга Даниела по 15 годишна врска.
Тие во брак беа шест години додека останатото време беа во врска, парот има ќерка, а за неговата сопруга Даниела не се знае речиси ништо во јавноста.


Според пишувањата на српските медиуми Даниела е семејна жена и не сакала да има допирна точка со естрадата. Таа не се огласувала во медиумите никогаш, па дури и откако излезе порно скандалот на нејзиниот сопруг со Јелена Карлеуша.
Нејзиниот сопруг инаку на неговата лева страна од градниот кош го има истетовирано нејзиното име, но по разводот тој ја прикрил тетоважата и ја корегирал.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.