Јелена во очајна состојба на гробот на својата мајка, погледнете како денес изгледа пејачката

Познатата водителка Елена Стефановска објави стори на својот Инстаграм профил на кое таа е со познатиот српски пајч Саша Ковачевич на покривот на еден познат скопски хотел.
Стефановска која води забавна емисија, на покривот на хотелот најверојатно правела интервју со пејачот за нејзината емисија.

Пронајдете не на следниве мрежи: