Јелена избегна две судења, а потоа излезе на бина и го покажа задникот

Loading...

Српската пејачка Јелена Карлеуша вчера избегна две судења, со Цеца Ражнатовиќ и Огњен Врањеш, но затоа се појави на снимањето на ѕвездите на Гранд во краток тигрест фустан и го покажа задникот.

Околу два часа после рочиштето на кое не се појави, Карлеуша дојде на Грандовото снимање во Кошутњак, се качи на сцена, а додека се вртеше, и се виде и задникот.

loading...