Јелена Карлеуша го прекина одморот поради пријателка

Loading...

Пејачката Марија Шерифовиќ вчера вечер направи концерт во Штарк Арената, концер кој се очекуваше долго време.
Многубројните фанови, но и познати личности беа дел од спектаклот, а меѓу нив беше и Јелена Карлеуша, која го прекина својот одмор за да дојде на концертот. Колешката и пријателка на Марија Шерифовиќ, кажа дека се радува за шоуто од вчера и дека не можела да одлучи што попрво да слушне. Исто така, желно присакувала да го слушне моментот кога Марија и Брена ќе пеат заедно.
-Верувам дека публиката ќе пее во глас и тоа она навистина го заслужува, изјави меѓу другото Јелен, која за оваа прилика избра провиден црн фустан, кој ја покажа нејзината одлична фигура.
Како што често знае да направи во јавноста, погледот го сокри под големите очила за сонце, а со собрана коса и високи потпетици влезе на концертот.

loading...