Јелена Карлеуша доби шлапкање по газо т!

Loading...

Познатата српска пеачка Јелена Карлеуша е се поприсатна во медиумите откако членува во жири комисијата на Град шоу. Можеме да ја забележиме како ги советува и ги насочува учесниците во своите изведби. Но таа е позната и по големиот број на случки со кои сака да привлече внимание.
Па така на ова видео можеме да ја забележиме како сака да го намами својот колега Драган-Босанац во незгодна ситуација, па така и се случи…

Bosanac udara karleusu po guzi ?

Gepostet von Uživo Muzika sa Balkana am Mittwoch, 19. September 2018

Следете не на Фејсбук. Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!! За 5Г контроверзата ПРОЧИТАЈТЕТУКА.
loading...