Јелена Карлеуша и Џеј Ло заљубени во ист бренд на чевли

Loading...

Ова лето проѕирната модни парчиња се апсолутен хит меѓу светските ѕвезди. Од АмалКлуни, преку Ријана па се до Џенифер Лопез и Јелена Карлеуша, секси чевлите и папучи во кои делумно или целосно се гледаат стопалата го освоија светот.
За модната комбинација на Џеј Ло на неодамнешното доделувањњ на МТВ наградите , каде беше облечена од глава до пети во Версаче, доста се збореше. Искусното око на модните стручњаци ги уловија проѕирните чевли на дизајнерката Џесика Рич.

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on


А идентичен пар има и Јелена Карлеуша. Пејачката пред некој ден се пофали со своите нови омилени папучи,а судејќи по емотиконите кои ги објавила заедно со фотката, овие чевли се по нејзин вкус..

 

View this post on Instagram

 

| JLO X VERSACE X JRICH |

A post shared by JESSICA RICH (@jessicarich) on

 

View this post on Instagram

 

Oh my…? @jessicarich ??⚡️

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

 

View this post on Instagram

 

Perfection my latest “So Bossy” Slide on my boo @iamerica_mena ?

A post shared by JESSICA RICH (@jessicarich) on

loading...