Јелена Карлеуша одново шокира со скандалозното облекување и однесување

По дисквалификацијата на натпреварувачката Вања Кнежевиќ од музичкиот натпревар „Ѕвездите на Гранд“, пријателството помеѓу Јелена Карлеуша и Марија Шерифовиќ беше ставено на сериозен тест.
Сепак, прашината слегна, а пејачките, судејќи според објавите на социјалните мрежи, одново се „во љубов“.
Колку блискоста на Шерифовиќ и Карлеуша ги преминува сите граници е доказ она што Јелена го објави на социјалната мрежа Инстаграм.
Членките на жирито на „Ѕвездите на Гранд“ додека чекаа да продолжи снимањето, решија да се забавуваат со камерата на мобилниот телефон, но Карлеуша отиде чекор подалеку.
Белградската „мала од скандала“ одново го оправда прекарот, па откако го крена фустанот Карлеуша на пријателката и жири соперничката и ја покажа…


Нејзината интимна регија за миг се најде пред објективот на камерата од мобилниот.Шерифовиќ не можеше да поверува на она што го гледа, па се шокирано извика: „Будало!“
Но, тоа како да не ја „задоволи“ русокосата, па непосредно потоа го преплави својот Инстаграм профил со нова тура еротски фотографии. Карлеуша само по ултра мини долна облека, која едвај нешто малку прекрива.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.