Јелена Ѓоковиќ отиде кај Новак во Париз, а таму ја дочека љубовно изненадување

Loading...

Сопругата на првиот рекет во светот, Новак Ѓоковиќ, Јелена, остана некое време во Србија, а сега отпатува за Париз и беше воодушевена од изненадувањето што и го приреди нејзиниот сопруг.
Јелена патуваше за Париз утрово, а за тоа ги извести своите следбеници на социјалните мрежи, но покажа и каков пречек имала од нејзиниот сопруг.
– Те сакам – пишуваше во пораката што Новак и ја напиша на својата сакана, а истовремено и подготви појадок и и свари кафе.


Оваа објава воодушеви милиони, а многумина коментираа за искрената и чиста љубов што владее меѓу нив, исто како и првиот ден кога ја започнаа својата врска, која подоцна беше крунисана со брак.

loading...