Јоци најавува смена на Оливер Спасовски

Во свој Фесјбук статус, објаснува дека низата која што досега се случи ќе продолжи. Но според неа ни Спасовски не е последен туку таа имала информации и за потоа. Во јасна и недвослена козерија таа се изсмева со овие луѓе кои очигледно се поврзани со нечисти работи и паѓаат еден по еден, како кула од карти…

Јоци најавува смена на Оливер Спасовски

Вилма, Арафат, денеска Фехми Стафа, следен Ољо… потоа не кажуваме, да биде поинтересно.
Ама не ме читавте за Вилма во мај кога се спогоди со Орце и ја отпоздравив жената, така?, хех…ама се спогоди за мало делче, за неа сосема доволно да ,,изгине”.
Ај, читнете пак.

Оние енглезине аЃентурана…ви викам струја се, сè ми кажуваат унапред, хех…
Затоа и возам енглеска кола, они ми ја дадоа, хех…ако е стара 18 год, внатре е опремена со сè, џемс бондои, такви ствари…

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.