Љубовен неделен хороскоп за 06.05.2013-12.05.2013

Loading...

Овен
Оваа недела во љубовните живот на Овните е пристутна стагнација. Оние кои се во сериозна врска ќе бидат уште посериозни. Слободните ќе имаат шанса за нов состанок.
Бик
Кај Биковите оваа недела може да биде многу бурно на љубовен план. Некој ќе започнат нова врска, но можно е обновување на стара врска. Слободните ги очекуваат нови познанства.
Близнаци
Близнаците во правата половина на неделата нема да бидет успешни на љубовно поле, но ситуацијата ќе се промени до крајот на неделата во нивна корист…
Повеќе на следниот ЛИНК
 Овен
Оваа недела во љубовните живот на Овните е пристутна стагна

loading...