Ќерката на Жељко Митровиќ изгледа брутално во костим за капење: Погледнете по какво тело се вртат дури и жените на плажа

Loading...

Најстарата ќерка на сопственикот на Пинк, Жељко Митровиќ, Сандра Митровиќ (29), своевремено работеше на телевизија како водителка на една емисија.
Малкумина тогаш знаеја дека во прашање е ќерката на медиумскиот маг Жељко Митровиќ од првиот брак со пејачката Соња Митровиќ Хана.
Сепак, Сандра за кратко време се посвети на своето образование и се повлече од јавноста. Таа пред неколку месеци дипломираше на универзитетот Колумбија во Њујорк, каде ги заврши студиите по филмска продукција.

 

View this post on Instagram

 

#naturelovers #writingretreat ☀️

A post shared by Sandra Mitrovic (@sandramitrovic) on


Таа денес многу ретко се појавува во јавноста, но затоа е активна на социјалните мрежи. Неодамна објави фотографија на која позира во кратки панталони, а во преден план се нејзините совршено обликувани нозе и стегнатиот стомак.

 

View this post on Instagram

 

#family 💞

A post shared by Sandra Mitrovic (@sandramitrovic) on


Нејзините фотографии откриваат дека редовно вежба и има тело со какво мал број на жени би можеле да се пофалат.

 

View this post on Instagram

 

🌞🌞🌞 #justbalancebabe

A post shared by Sandra Mitrovic (@sandramitrovic) on

loading...