Ќерката на Жељко Јоксимовиќ позираше БЕЗ ШМИНКА: Мина ги воодушеви сите со својата природна убавина

Loading...

Не сме навикнати да ја гледаме во вакво издание
Мина Јоксимовиќ, ќерката на пејачот Жељко Јоксимовиќ, не се појавува често во јавноста, но затоа е многу активна на социјалните мрежи.
Таа често споделува фотографии и снимки со своите следбеници, а за својот изглед добива само комплименти.
Мина често ја гледаме во атрактивни изданија кои особено го привлекуваат вниманието на посилниот пол, а сега таа ги изненади сите со својата објава.
Имено, таа позираше без трошка шминка и ја истакна својата природна убавина која наиде на многу позитивни коментари.

loading...
Loading...