Ќерката на Здравко Чолиќ ги загрижи сите, еве каде е за време на пандемијата од коронавирусот

Loading...

Најстарата ќерка на Здравко Чолиќ предизвикува големо внимание во јавноста ширум регионот, а нејзината последна објава на Инстаграм ги загрижи сите.
Имено Уна Чолиќ сподели фотографија од главниот град на Австрија, Виена, па многумина си помислија дека се изложила на ризик за време на пандемијата од коронавирусот и дека не ги почитува пропишаните мерки и совети.
Сепак станува збор за враќање во минатото и споделување на убави спомени од Виена.
Инаку таа времето овие денови го поминува дома почитувајќи ги препораките на властите во нејзината земја.

 

View this post on Instagram

 

🔙❤️

A post shared by ▪️Una ▪️Čolić▪️ (@unacolic) on

loading...