Ќерката на Ким и Кание го доби своето име

Loading...

Дека раперот Кание Вест  и старлетата Ким Кардашијан го чекаат првото дете не е ништо ново. Како што јавија сите медиуми тоа ќе биде девојче, а парот е доста еуфоричен поради приновата. Гордиот татко Кание веќе бира имиња за својата наследничка.

Тој сака своето девојче да го носи името Нортх (север), како  би се вклопило со презимето Вест (запад). Меѓутоа, на Ким не и се  допаѓа името, бидејќи во нејзината фамилија традиционални се имињата  кои почнуваат на буквата К.
„Кание работи на новиот албум, а патем смислува и имиња за бебето. Неговото его е огромно, и тој е сериозенво врска со се што ќе зацрта“,открива извор за Huffington Post.Дека раперот Кание Вест  и старлетата Ким Кардашијан го чекаат првото дете не е ништо ново. Како што јавија сите

loading...