Ќерката на Миле Китиќ е секс-бомба

Loading...

Младата музичка sвезда Елена Китиќ важи за една од најатрактивните девојки на балканската јавна сцена, а нејзините најнови фотографии на социјалните мрежи го докажуваат токму тоа.
Имено, ќерката на пејачот Миле Китиќ, објави фотографии на социјалната мрежа Инстаграм на кои позира во минијатурно црно бикини, на кои беше прикажана нејзината волшебна фигура и облини.
Се сликаше на Ибица, каде со денови ужива во одморот.

loading...