Ќерката на Синди Крафорд за својот 19-ти роденден позираше без облека

Loading...

Ќерката на Синди Крафорд, Каја Гербер го прослави својот 19-ти роденден позирајќи гола.
Манекенката објави црно-бела фотографија на својот Инстаграм профил.
Каја позираше само во лакирани, длабоки чизми, а на градите стави ѕвезда.

 

View this post on Instagram

 

nineteen 🖤

A post shared by Kaia (@kaiagerber) on

loading...