Ќерката на Цеца објави фотографија од Дубаи во бикини

Loading...

Ќерката на Цеца овие денови заедно со најдобрата нејзина другарка уживаат во топлото Дубаи, а Анастасија веднаш се пофали на Инстаграм како изгледа нејзиниот одмор.
Анастасија на својот Инстаграм профил сподели неколку фотографии со фановите во минијатурни бикини, па предизвика бура од реакции во јавноста.
Таа на дел од фотографиите позираше под туш, а се ќе беше во ред доколку нејзиното бикини не започна да се лизга надолу, па направи „експлозија“ на социјалните мрежи, погледнете:

View this post on Instagram

??‍♀️ mermaid life ?

A post shared by ? A N A S T A S I J A ? (@raznatovicanastasija) on

 

loading...