Ќерката на Цеца се пожали на Инстаграм

Loading...

Ќерката на популарната фолк пејачка Цеца Ражнатовиќ, Анастасија Ражнатовиќ, неодамна толку ослабе и ја направи својата фигура неверојатна, на што многу девојки и завидуваат.
Како што самата раскажува, губењето килограми не било лесно, но таа сега може да им парира на многу манекенки. Иако телото го доведе до совршенство, таа сепак мора да води сметка, за килограмите да не се враќаат, па на Инстаграм се пожали дека сака само две работи
-Сакам само две работи: Да ослабам и да можам да јадам, објави таа на стори.

Ова многумина ги насмеа, но повеќето од жените го сфатија нејзиниот проблем.

loading...