Ќерката на Цеца стана плавуша

Loading...

Анастасија Ражнатовиќ години наназад има црна коса, а сега им постави на своите фанови прашање како им се допаѓа како плавуша.
Имено, пејачката објави фотографија на која со помош на апликација ја промени бојата на својата коса.


Иако Анастасија посака да види како изгледа како плавуша, се реши да остане верна на својот имиџ, како што ја посоветуваа и следбениците на Инстаграм.


„Се согласувам луѓе, Сепак јас сум црнка“ – напиша Анастасија на социјалните мрежи.

loading...