Ќерката на Цеца ја покажа огромната тетоважа на вратот и предизвика бурни реакции во јавноста

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ покрена лавина од коментари на социјалните мрежи откако објави чудна фотографија.
Имено наследничката на Цеца со фановите сподели несекојдневна фотографија на својот Инстаграм профил на која позира со голема тетоважа на својот врат.
Оваа нејзина привремена тетоважа собра над 40 илјади лајкови и стотина коментари.

 

View this post on Instagram

 

It’s the good girls who keep diaries; the bad girls never have the time. ??

A post shared by ? A N A S T A S I J A ? (@raznatovicanastasija) on

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.