Ќерките на Сталоне позираат во бикини: Софија, Систин и Скарлет се разголеа

Loading...

Семејството на Силвестер Сталоне ужива во убавините на Хрватска.
50-годишната сопруга на славниот актер, Џенифер Флавин, со нивните три ќерки Софија, Систин и Скарлет минатата недела пристигна во Сплит.
Популарните сестри не пропуштија да споделат фотографии од семејниот одмор на социјалните мрежи.

loading...