Ќе ве насмее до солзи овој војник на кој му се оди во тоалет (ВИДЕО)

Loading...

Трагајќи на социјалните медиуми по смешни видеа наидовме на едно навистина интересно. Додека го гледавме ова видео кео ви го прикажуваме буквално се насмеавме до солзи. Се работи за скриена камера снимена некаде во Канада.
Момците биле навистина креативни па го направиле ова феноменално клипче. Имено еден војник за да оди во тоалет замолува за услога. Погледнете што ќе се случи.

Raketaš

Hahahhahaha 😀

Gepostet von SmehoVizija am Freitag, 20. April 2018

Следете не на Фејсбук. Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!! За 5Г контроверзата ПРОЧИТАЈТЕТУКА.
loading...