Ќе ве насмее: Со оваа песна Златан Ибрахимовиќ се релаксира по тренинг

Еден од најдобрите светски фудбалери, Златан Ибрахимовиќ со оваа песна се релаксира по напорниот тренинг.
Популарниот Ибра ги собра сите симпатии од регионот.
На социјалната мрежа Твитер, Ибрахимовиќ објави видео од соблекувалната на кое може да се види како по напорниот тренинг се подготвува за дома.
Вистински хит е песната со која Златан се релаксира по напорниот тренинг.