Ќе го збунам Макрон ако ме види! (видео 1 минута)

Loading...

Ова заслужува внимание. И е избор на нашата редакција. Неверојатно.

Сите станаа експерти во геополитика: Чудни планови има Макрон, сака да се оддели од Америка и да направи Европско НАТО… Брижит, Брижит, па излезе полиција…

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...
Loading...