ЌЕ МЕ ОДМИНЕ ЛИ НЕКОЕ ЗЛО – Јохан Тарчуловски исто е заразен со КОРОНА ВИРУСОТ

Loading...

ЌЕ МЕ ОДМИНЕ ЛИ НЕКОЕ ЗЛО – Јохан Тарчуловски исто е заразен со КОРОНА ВИРУСОТ…

Тој објави потресен фејсбук статус попладнево на неговиот профил:

Зарем некое зло ќе ме одмине. Нема шанса, ПОЗИТИВЕН сум на тестот за Ковид. Немам никакви проблеми се надевам ќе остане така и до крај. Да сте живи и здрави се гледаме после карантинот.

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...