Џамбазов за „Рекет“: Ќе сркаш, ќе скркаш и на крај ќе го кркаш

Loading...

Рекет со месеци ја тресе македонската јавност, а сега за скандалот во свој стил се огласи и македонскиот шоумен Игор Џамбазов.
Тој сподели стара народна поговорка, а од кажаното јасно е на што алудира.

 

View this post on Instagram

 

Една стара народна…

A post shared by Игор Џамбазов (@igordzambazov) on

Извор: Република.мк

loading...