Џенифер Анистон планира да посвои дете

Loading...

Познатата глумица Џенифер Анистон повторно е актуена во медиумите заради информацијата дека со пријателката Шарлиз Терон разговарала за посвојување на дете.
„Џенифер сериозно размислува за посвојување какo алтернативно решение, но не е сто посто сигурна дали сака да има и сопствено дете“ изјавил извор за глумицата за која во последните денови се врзуваат и написи околу бременост, а изворот додал дека глумицата во моментот е преокупирана околу организацијата на венчавката, за која сеуште не е познато каде ќе се одржи.Познатата глумица Џенифер Анистон повторно е актуена во медиумите заради информацијата дека со пријателката Шарлиз Тер

loading...