Џенифер Анистон ја одложи венчавката

Loading...

Актерката Џенифер Анистон и нејзиниот вереник Џастин Тероу се одлучиле да го поместат датумот за нивната венчавка. Бидејќи тие наводно не се согласуваат околу бројот на гостите на церемонијата па додека Џен сака голема венчавка, Џастин сака само интимна забава.

„Џен и Џастин целосно се опуштија околу припремите за венчавката. Се радуваат на тоа, но имаат сосема различни визии како тоа да изгледа“, вели извор близок до парот.
„Тоа нема никаква врска со нивните емоции, тие се луѓе полни со љубов. Секогаш кога ќе ги видите се, прегрнати“.
Сепак со ова темпо, Џен и Џастин, сигурно ќе го организираат својата венчавка кон крајот на летото. Изгледа дека Џенифер нема причина за грижа бидејќи нејзината венчавка нема да се поклопи со венчавката на нејзиниот поранешен сопруг и Анџелина Џоли.Актерката Џенифер Анистон и нејзиниот вереник Џастин Тероу се одлучиле да го поместат датумот за нивната венчавка. Бид

loading...