Џенифер Лопез за влакно избегна несреќа

Loading...

Пејачката и актерка Џенифер Лопез (50) блескаше на премиерата на нејзиниот нов филм „Хастлерс“ на Филмскиот фестивал во Торонто.
Сепак, една сцена во киносалата ги шокираше нејзините фанови. Имено, додека таа беше на балконот со колегите и ѝ мавташе на публиката и во еден момент ја загуби рамнотежата и за малку ќе паднеше.
За среќа, брзо се стабилизира, па несреќата беше избегната.

loading...