Џенифер Лопез никогаш „пожешка“

Loading...

За познатата актерка и пејачка Џенифер Лопез нема зборови со која би ја опишале како изгледа.
Имено 20 години подоцна откако го облече зелениот фустан и предизвика „бум“ на социјалните мрежи, Лопез по две децении повторно го облече истиот и порошета по модната писта на модниот бренд „Версаче“.


Пејачката чекореше како да има години искуство како модел, а за тоа како изгледаше погледнете и самите.

loading...