Џеј Ло денес полни 52 години, а изгледа како девојче

Loading...

Пејачката Џенифер Лопез денес полни 52 години и со тоа покажа дека годините се само бројка за неа
Американската пејачка, актерка и танчерка Џенифер Лопез денес го слави својот 52 роденден.
Она што го прави ова неверојатно е тоа што таа изгледа младолико и плени со ист вид енергија.
Во медиумите се појавија гласини дека таа има одредени естетски корекции на себе, додека некои веруваат дека тие не постојат, туку дека лицето го освежила само со одредени производи.


Таа неодамна влезе во центарот на вниманието откако повторно влезе во емотивна врска со старата љубов Бен Афлек, а се смирија кон крајот на април, што е 17 години откако ја раскинаа свршувачката.
Меѓутоа, двајцата беа фатени прегрнати на Instagram профилот на актерката Ри Ремини, каде присуствуваа на роденденска забава.

loading...