Џеј Ло се расплака по прогласувањето на Џо Бајден за нов претседател на САД!

Џо Бајден победи на изборите во САД и со тоа ќе стане 46. претседател на Соединетите држави. Воодушевена од победата беше и Џенифер Лопез.
Поп дивата се јави од својот дом и пушти солза.
„Утрово сум многу среќна. Звуците на сите што велат дека одиме кон подобри денови и дека имаме пообединета земја одекнуваат“, изјави пејачката и продолжи:

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.