Џиновските гради едвај ги собра во минијатурниот костим за капење, но од овој детаљ од одморот на Карлеуша ќе занемете

Балканската музичка пејачка Јелена Калреуша заедно со својот сопруг Душко Тошиќ и двете ќерки овие денови се на одмор на Малдивите.
Карлеуша објави фотографија на која носи опрема за нуркање, а тоа е нешто што досега никогаш не го пробала, вели пејачката.

 

View this post on Instagram

 

Paradise ?

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Но, сепак наместо во овој детаљ, фановите гледаа во нејзините џиновски гради и минијатурно бикини кое и да сакаше пејачката не можеше да го сокрие.

Loading...