Селма Блаир во “војна” со папараците

Loading...

После медиумската пресметка заради лошите фотографии, американската глумица  Селма Блаир се труди да избегне блиска средба со фотографите.
Дека таа сеуште е во “војна”  со нив покажува и новата фотографија на која таа се обидува да се скрие со капа и  им покажува среден прст.
Имено, таа неодамна нападна еден фотограф кои пробал да го фотографира нејзиниот син Артур.
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24После медиумската пресметка заради лошите фотографии, американската глумица  Селма Блаир се труди да избегне блиска средба со фотографите.

loading...
Loading...