10 вкусни рецепти за тост

Loading...

Појадокот е најважниот оброк во денот и не треба да го прескокнувате. За денешниот појадок може да подготвите тост, а во ова видео има 10 одлични рецепти.
Тост со авокадо, тост со путер од кикирики и банана или тост со кашкавал- кој е вашиот избор?

loading...