10 минути вежбање за супер тело, чао спојлери

Loading...

10 минути вежбање за супер тело, чао спојлери.

Се мачите со вишокот масни наслаги што доаѓаат до израз кога ќе облечете скини тесни фармерки? Ги нарекуваат секако – muffin top, спојлери, love handles… но како и да се викаат, има решение за нив.

10 знаци дека се заљубувате во неа

Со редовно изведување на овие вежби за кои ви требаат само 10 минути во денот, наскоро ќе може да ги облечете вашите омилени фармерки и полни со самодоверба да го покажете вашето тело.

Страничните стомачни се знак за вашата упорност и издржливост

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...