10 минути тренинг за дефинирани раце

Loading...

10 минути тренинг за дефинирани раце. Одлично видео на Памела Риф, која е мошне попурална фитнес инструкторка, плус одлична музика додека си вежбате. 

Ќе уживате и ќе се расположите.

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...