10-минутни утрински вежби за секојдневно истегнување

Едноставна рутина за секојдневно будење на телото и умот.
Овој утрински тренинг за растегнување е идеален за почетници, а истиот ќе ви помогне да се расоните, да ја подобрите енергијата во телото и едноставно да се чувствувате подобро. Станува збор за комбинација од јога движења и едноставни вежби.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.