10 најпопуларни места за секс

Повеќе од 1.500 испитаници ги посочиле овие места како најпопуларни и највозбудливи за секс. места.  ⬇️⬇️❤️

10 најпопуларни места за секс

Еве кои се тие:

1. Во перална – 29 отсто ❤️
2. Во спалната соба на родителите – 34 отсто
3. Во шатор – 37 отсто
4. Во парк – 42 отсто
5. На трпезарија – 48 отсто
6. Во шума – 49 отсто
7. Во базен – 54 отсто
8. Во детска соба ­­– 65 отсто
9. Во кола – 80 отсто
10. Во туш кабина – 82 отсто

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.