15-минутни секси вежби со Памела

Низ хитовите од првата декада на овој милениум, Памела Рајф демонстрира како музиката може да се вклопи во ефективни вежби кои согоруваат калории.
Опрема не ви е потребна, а сѐ што ви треба е доволно простор и добро расположение.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.