18-годишник нападнат во автобус бр.74

Loading...

На 30.09.2019 околу 14.20 часот во СВР Скопје било пријавено дека во автобус бр.74, кој сообраќал на релација Центар – с.Долно Количани, А.И.(18) од с.Долно Количани, скопско, бил физички нападнат од Џ.С. и З.Н.
Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

loading...