2 рецепти за неодоливи сендвичи

Без разлика дали ги правите за закуска додека гледате филм или ги пакувате за на работа, сендвичите може да заменат цел оброк ако правилно ги искомбинирате состојките.
А исто така, ќе заштедите многу бидејќи во нив може да ги искористите остатоците од претходни оброци, како парче месо.
Овие 12 рецепти се генијални и сигурно ќе најдете неколку што се токму по ваш вкус.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.