21-годишна девојка на забава со употреба на сила им овозможила на две лица да силуваат малолетничка

На 31.03.2023 полициски службеници од СВР Струмица ја лишиле од слобода С.П.(21) од струмичко. Таа се сомничи дека на забава во јануари 2023, со употреба на сила врз малолетничка овозможила … Продолжи со читање 21-годишна девојка на забава со употреба на сила им овозможила на две лица да силуваат малолетничка