24-от роденден ќе го памети долго- кога ќе го видите домот на Александра Пријовиќ за нејзиниот роденден ќе останете без текст

Пејачката Александра Пријовиќ вчера го прослави својот 24-ти роденден, а со фановите ги сподели најсреќните мигови од нејзиниот роденден.
На нејзина адреса пристигнале многу подароци во вид на цвеќе, балони торти и колачи и многу други работи кои ги сака пејачката.
Таа импресионирана од сето тоа на што наиде во домот реши да ги израдува фановите и со нив да го сподели истото.
Пријовиќ заблагодарувајќи им се на сите кои и го направиле денот да и биде поубав сподели како изгледа нејзината соба од бајките, погледнете.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.