25 годишна инфлуенсерка навлечена на операции за да личи како барбика. Погледајте на што личи! (видео)

25 годишна инфлуенсерка навлечена на операции за да личи како барбика. Погледајте на што личи!

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.