40-годишничка го завела 18 години помладиот другар на нејзините синови и не гледа проблем: „Ако може да купува алкохол, може да биде со мене“

Loading...

Тања (40) и Џош (22) откриле како почнала нивната врска, а приказната ја шокирала јавноста.
Заедно се околу една и пол година и покрај тоа што многумина се сомневале за иднината на нивната врска.
Тие двајца се запознале преку нејзините синови, а таа тврди дека тоа никогаш не им претставувало проблем ним.

@josueandtanyaReply to @hxtboiitaii You can have your opinion, at the end of the day we are unbothered. ##UltaSkinTok ##fypシ ##agegapcouple♬ Thot Shit – Megan Thee Stallion


„Ако законски може да купи алкохолен пијалок, ако законски може да купи оружје, да ѝ служи на војската и да загине во војна, тогаш сум прилично сигурна и дека може да биде со мене“, им возвратила Тања на ‘хејт’ коментарите.

@josueandtanyaReply to @hazel011313 y’all took what I said way out of left field 😅 ##PrimeDayDealsDance ##TubiTaughtMe ##blowitup💗 ##fathersday ##juneteenth

♬ original sound – triniti🧝🏾‍♀️💫


Неа воглавно ѝ пишуваат дека воопшто не изгледа како да има 40, а истовремено ја нарекуваат и вистинска среќничка затоа што го освоила срцето на ова слатко момче.
„Најпрвин бевме добри пријатели. Јас во тој период бев бремена, додека Џош беше во уште полоша ситуација. Но, двајцата ги оставивме тогашните партнери и завршивме заедно“, вели Тања во едно од своите видеа, додека тој се надоврзал:
„Пишувајте што сакате, ние секако ќе останеме заедно“.

loading...
Loading...