7 здрави рецепти за оброци без маснотии

Loading...

Ако сакате да ги изненадите најмилите со вкусни и здрави оброци погледнете го ова видео во кое се претставени 7 малку поинакви рецепти.
Тиквички во сос од домати со моцарела, салата со наут, појадок од белка од јајце со спанаќ и домати, пица од карфиол со зеленчук, овошно смути, пилешко со зеленчук и бомбици со житарки и путер.

loading...